| Nama merek: | KRONZ |
| Nomor Model: | F1203MA-PF/M12C |
| MOQ: | 50 buah |
| Harga: | Dapat dinegosiasikan |
| Detail Kemasan: | Kemasan Polibag |
| Ketentuan Pembayaran: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Atribut | Nilai |
|---|---|
| Deskripsi | M12 Angle Connector |
| Jenis | PCB |
| Kekuatan nominal | 4A/250V |
| Pin. | 2/3/4/5/6/7/8/12 |
| Kode | A/B/D |
| Tegangan Impulse Nominal | 2500V |
| Resistensi kontak | ≤ 5 |
| Standar | IEC 61076-2-101 |
| Bahan nut kontak | Perunggu, bernikel |
| Bahan permukaan kontak | Perunggu, dilapis emas |
| Bahan pembawa kontak | PA, hitam |
| Bahan rumah | PBT/PA, hitam |
| Bahan segel | FPM/FKM |
| Resistensi isolasi | ≥ 100MΩ |
| Resistensi kontak | ≤5mΩ |
| Tingkat polusi | 3 |
| Suhu lingkungan | -40~+80°C |
| Siklus kawin | ≥ 500 |
| Tingkat perlindungan | IP67 |