| Nama merek: | KRONZ |
| Nomor Model: | M1208M-5-M1208M/E501 |
| MOQ: | 50 |
| Harga: | Dapat dinegosiasikan |
| Detail Kemasan: | Polybag packing |
| Ketentuan Pembayaran: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Atribut | Nilai |
|---|---|
| Listrik nominal | 1.5A |
| Bahan segel | FPM/FKM |
| Bahan nut kontak | Tembaga, berlapis Nikel |
| Tingkat polusi | 3 |
| Suhu lingkungan | -25 ~ + 85 °C |
| Bahan Kabel | PVC |
| Tegangan | 30V |
| Resistensi kontak | ≤5mΩ |
| Standar | IEC 61076-2-101 |
| Bahan nut kontak | Tembaga, bernikel |
| Bahan permukaan kontak | Perunggu, dilapis emas |
| Bahan pembawa kontak | PA, hitam |
| Bahan rumah | TPU, hitam |
| Bahan segel | FPM/FKM |
| Resistensi isolasi | ≥ 100MΩ |
| Resistensi kontak | ≤5mΩ |
| Tingkat polusi | 3 |
| Suhu lingkungan | -25 ~ + 85 °C |
| Siklus kawin | > 100 |
| Tingkat perlindungan | IP67 |
| Penugasan Pin | Warna kawat | Kode | Listrik nominal | Tegangan | Wire gauge | Outlet kabel | Panjang | Nomor model. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 = WH/BU 2 = WH/BN 3 = BN 4 = Atau 5 = WH/GN 6 = WH/OR 7 = BU 8 = GN |
A | 1.5A | 30V | 4x2x0.14, terlindung (4×2×26AWG) biru-hijau, PVC,OD=6.2 | Tepat | 5M | M1208M-5-M1208M/E501 |